Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt aki ért az emule -hoz?

Van itt aki ért az emule -hoz?

Figyelt kérdés

vki rem. tud rajtam segíteni. nem enged belépni az emule. hibajelentést ír ki. áramszünet vlt pff és azóta ilyen. ezt írja kie a hibajelentés: AppName: emule.exe AppVer: 0.50.0.4 ModName: emule.exeModVer: 0.50.0.4 Offset: 00054924 -- ez az utolsó a hibakód

kerestem, de semmi értelmeset nem adott ki a google. plusz nem értek nagyonhozzá azért se találtam választ:/


2011. máj. 22. 00:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nem változik, installáld újra. Nem kell előtte leszedni. A letöltésben lévő dolgokat mutasd meg neki. Nekem már előfordult, hogy hasonló eset miatt a temp fájlok megsérültek és egy javító programmal kellett helyrehozni őket, mert az emule nem tudta megjavítani. Már elfelejtettem mi volt a neve, kettő is volt.
2011. máj. 22. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hú nekem az a javító nagyon kéne :/ tuti, h a temp mappa lehet hibás vagy vmi fajlista. egy oldalon is olyasmit írtak csak nem értettem jól .gondolod beszúrom

A letöltésben lévő dolgokat mutasd meg neki. ezt úgy érted, h ha újra felraktam másoljam be?

2011. máj. 22. 14:47
 3/12 anonim ***** válasza:

Az alatt, hogy mutasd meg neki, azt értettem, hogy a beállításokban add meg neki azt a könyvtárat, amiben a temp fájlok vannak, ha nem az alapértelmezett incoming könyvtárban tartod őket, vagy egy másik partíción, stb.

Ekkor ujrahasheli őket. De valószínűleg ezt magától is megteszi vagy megtenné ha jól működne és a temp az alapértelmezett helyen van.


Aztán kezdetnek meg lehet próbálni azt, hogy kitörlöd vagy átmozgatod (hogy azért meglegyenek, ha esetleg még kellenek) egy másik helyre a *.met fájlokat és a régebbi, az emule által *.bak-ra nevezett fájlokat (ez az emule biztonsági mentése) visszanevezed *.met-re. Hátha a régi fájlokban nincs hiba, csak az újakban.


Ha így sem jó, akkor a helyreállító programok:


MetMedic

[link]


DonkeyDoctor

[link]


metFileRegenerator vagy rövidebben metinator

[link]


Én a Met Medic-et vagy a Donkey Doctor-t használtam, már nem emlékszem.

A harmadikat nagyon dícsérik, azt nem ismerem de állítólag a java-nak fent kell lenni hozzá.

2011. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia


Ez jó ötlet lenne csak nem tudom elindítani, jön a hibajelentés, ilyenkor hogy tudom átállítani az alapértelmezettet? nem alapértelmezetten tartom őket. és azért se mert sok van. és sajnos nem tudom átmásolni mert annyit foglalnak, h kellene hozzá egy 500 gb -s merevlemez. ezért fontos, h működjön, mert tényleg sok fajl van. csak eddig is volt áramszünet és nem volt baj, hibás partok voltak azokat csak kiszokta írni. és ezek a javító progik átvizsgálják ezeket a temp fájlokat? amúgy nagyon thx h megkerested

2011. máj. 22. 19:30
 5/12 anonim ***** válasza:

Aha, átvizsgálják őket.

Átmásolgatni a fájlokat tényleg nem érdemes, meg lehet oldani anélkül is.

De akkor újinstalláltad már az emulét és úgy sem indul?

2011. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát én úgy gondoltam előbb átvizsgálom a programokkal vagy szted előbb nem ezt kéne?
2011. máj. 22. 20:47
 7/12 A kérdező kommentje:
a donkeydoktornál melyik verziót töltsem le ?
2011. máj. 22. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb installáld újra, mivel egyáltalán nem is indul el. Lehet, hogy már csak ez megoldja a problémád. De baj semmiképp nem származik az új installtól.


Ez az újabb angol nyelvű verzió, mert vannak spanyolok is:

Download english version 1.0.0.3e

2011. máj. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

oké, köszi.

de akkor ha újraraktam tegyem vissza a letöltő fajlistát? vagy miaz ahol azt tárolja xD

2011. máj. 23. 02:16
 10/12 anonim ***** válasza:

A config könyvtárban lévő dolgokat vissza lehetne tenni neki, illetve ha előtte nem installálod le, csak újrateszed, akkor ott lehet neki hagyni, abban tárolja a beállításokat, a fájlistát (downloads.txt, downloads.tmp), csak ezzel az a baj, hogy valószínűleg pont ezek a fájlok lettek hibásak, ezért nem működik.

De ezeket újra le tudja gyártani magának az új install után, ha megmutatod neki a beállításokban, hogy hol vannak a temp fájlok tárolva a gépeden. Vagy ha nem tudja valami miatt ezeket újragenerálni, akkor segítenek neki a programok, a MetMedic meg ezek. Illetve a beállításokat újra meg kell tenned az emuléban, kategóriákat (ha csináltál), sebességeket meg mindent.


A legtisztább az lenne, ha uninstallálnád és újra feltennéd, de lehet, hogy csak az is beválik, ha nem uninstallálod, csak csinálsz egy új installt. Aztán beállítod neki a régi temp könytáradat, újrahasheli a fájlokat, vagy ha nem tudja, akkor segítenek a doktor programok.

2011. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!