Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook - tiltás feloldása?

Facebook - tiltás feloldása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy pár ismerősömnél beállítottam azt, hogy ne látszódjon többet, amit írnak az üzifalra.. Hogy lehet azt visszaállítani?

És ha ők akartak írni az én üzenőfalamra, akkor látták esetleg, hogy le vannak tiltva? :-)


Köszi előre is.


2011. máj. 22. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Az üzenőfal alján van egy sáv, amiben a további bejegyzéseket lehet lenyitni ha rákattintasz. A sáv jobb oldalán van egy beállítások-gomb, ha arra kattintasz akkor felugrik egy ablak. Itt listázva vannak a tiltott személyek és alkalmazások, ahol el tudsz távolítani a listából értékeket.


Második kérdés passz, szerintem írhatnak, és meg is kapod, csak a letiltás miatt nem látod.

2011. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :*
2011. máj. 23. 06:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt úgy oldottam meg, hogy a face főoldalra mentem, letiltottam a javascripteket, majd lelapoztam és így ott maradt a "beállítások szerkesztése" újra engedélyeztem, és igy rá tudtam kattintani.


Ellnekező esetben folyamat töltötte a tartalmat, és sose volt lehetőségem rákattintani, hisz a végén egész más volt alul.

2012. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!