Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire megbízható a startgsm...

Mennyire megbízható a startgsm.hu webáruház? Előre utalással gondoltam fizetni, de nem tudom jó ötlet-e. Mik a tapasztalatok a céggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#startgsm.hu
2011. máj. 23. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Amit találtam a neten a cég 3 éve működik legalább. Ez talán mond valamit.

Ha megérkezik az email a rendelésről már akkor is visszatudod mondani. Egyébként az átvételtől számított 8 munkanapod van rá.

Amit találtam hibát az az általános szerződési feltételeiben van. Remélhetően nem kell használnod. A lényeg ha kifizetted, leszállították és mégsem kell, akkor csak a vételi árat fizetik ki. Ahelyett, hogy a vásárláskor kifizetett szállítási költséget is ki kell fizetni a vételárral együtt. Ha te visszaküldöd, azt a szállítási költséget már nem kell neki téríteni. Ez jogszabály.

Az utalás helyett jobban jársz költségben, ha befizetsz a nevükre az OTP fiókban. Pár percen belül megkapják a pénzt. Nem kell az utalásért fizetned.

Egyébként mint cég jó lehet.

2011. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes választ, értékeltem is.:)
2011. máj. 26. 15:05
 3/3 anonim válasza:
Ma a szerződési feltételekben már nem ez áll, csak a termék visszaküldésének szállítási díja terheli a vevőt, ahogy az a jogszabályokban is szerepel. Abszolút megbízható cég, már többször rendeltem tőlük előre utalással főleg. Ha az utalás beérkezik e-mailben értesítenek, illetve a rendelés feldolgozásának állapotáról is folyamatosan. Nekem nagyon pozitív a cég, és nem mellesleg a piacon elég korrekt árakon adják a mobil cuccokat. A termékek csomagolása is kifogástalan, ha törékeny termékről van szó gondosan, biztonságosan csomagolják. A szállítási idő is gyors, ahogy az fel van tüntetve azt tartják. Egyszóval megbízható cég, én bátran ajánlom akár előre utalással is, mert hát úgy olcsóbb a szállítás.
2012. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!