Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebook-on letöltök...

Ha Facebook-on letöltök valakiről egy képet, az megtudja?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 20:56
 1/8 anonim válasza:
35%

Igen, ha elolvastad volna a Felhasználási Feltételeket, akkor tudnád, hogy minden egyes letöltött kép után értesítés érkezik az adott adatlap tulajdonosának, akitől letöltötted.


Továbbá a Mikulás létezik és a muskátlik emberevők.

2011. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Dehogy tudja meg, csak tudod az előttem szóló nagyon vicces hangulatában van. :)
2011. máj. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

üdv:) azt csak hiszitek hogy nem létezik az hogy nem tudja meg :))


pedig megtudja jobb klikk képmásolása

mivel a te gépednek és akitöl letöltöd profilkép egyéb és a server oldal kapcsolatot létesit egymással tehát ha fent vagy a fasssbuckon akkor azt is megtudja ki vagy

a rendszer meg minden letöltésnél menti az adott IP cimet


mit gondoltok a napis..ar miért van külföldi szervereken?

és a reklám bevételt miért külföldi bankok közvetitik magyarországra??


:)))

2011. máj. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nane... En a csajoknak szoktam letolteni a kepeit... akkor ok tudhatjak h en letoltottem toluk e kepeiket?:S
2011. máj. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
:) tudják vagy nem nézik..
2011. máj. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem tudja. A server admin tudhatja de o nem kuld uzenetet arrol hogy a kepet elmentettek, es valoszinuleg ezt nem is tartjak szamon. A FB egy social media, azert lett kitalalva hogy megtalaljak az emberek az ismeroseiket. A Facebook-on csak azok kepet lathatod akik engedik, es a profil kepeket azokrol akiket nem ismersz.

Csak aki paranoias azt erdekli ez. Miert mit csinalsz azokkal a kepekkel hogy ennyire aggodsz hogy lebuksz?

2011. máj. 29. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem fogja soha se megtudni! Ha megnézed, és a letöltés között annyi a különbség, hogy elmented a megnézett képet. A fészen nincs olyan opció, hogy ki nézte meg a képedet. Ha lenne, akkor megtudná, így biztos, hogy nem tudja meg!!! A többiek akik azt írják, hogy megtudja, azok csak vicces emberek, vagy félre vannak tájékoztatva!
2011. máj. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hulyeseg,nem erkezik semmilyen igazolas,en is toltottem mar le kepet es az illetonek semmi sem erkezett.
2011. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!