Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alacsony sávszél, nincs net!...

Alacsony sávszél, nincs net! DNS probléma?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nemrég ( kb 2 órája) volt egy nagyobb netforgalmam ( mintha töltöttem volna maximum sávszélen ) aztán hirtelen nem jött be semmilyen oldal, csakis a google. Próbálkoztam az nslookup paranccsal s a hibaelhárítással is, és mindkettőnél az jött le hogy a DNS kiszolgáló nem válaszol. Az ipconfig /flushdns parancs működik, de ezután sem lett jobb a helyzet. Hogyan tudom orvosolni a problémát?

WIN 7 X64


GTS Datanet 5mbit/s


Sajnos az ügyfélszolgálat nemigazán veszi fel, annyit tudok hogy hibaelhárítás van, és az adsl kapcsolatokkal gondok lehetnek de csak Budapesten! Én Pesttől 300 km-re lakom, szóval nem értem a probléma okát!


2011. máj. 25. 22:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lekorlátozták a netedet. Vagy azért, mert nem fizetted be a netet, vagy túllépted a korlátot.
2011. máj. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!