Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legújabb Firefox böngészőnek...

Legújabb Firefox böngészőnek hol tudom beállítani, hogy a Google legyen az alapértelmezett keresője?

Figyelt kérdés
Igen tudom fent jobb oldalt van ilyen, de hiába állítom be ottan. Amikor a keresendő szót oda írembe ahova a webcímet kell beírni akkor a Bing keresőt használja a program. Szóval azt szeretném, ha oda írom a keresendő szót akkor a Google keresőt használj a program ne pedig Bing keresőt.
2011. máj. 26. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

about:config <-- ezt írd be a címsorba

keresd meg ezt: browser.search.defaultenginename

írd be a Bing helyett, hogy Google

2011. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megcsináltam az általad írt beállításokat ennek ellenére sem változott semmi. Újra lett indítva a Firefox és utána sem. Az általad írt helyen nem a Bing volt odairva hanem, hogy "Biztonságos keresés" kerestem ilyen kifejezést, hogy Bing de nem találtam. Addig is vissza átírtam az általad írt helyre az eredeti "Biztonságos keresés" szöveget. Egyéb ötlet?
2011. máj. 27. 09:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Feltelepítetted a Google eszköztárat? Csak azért, mert az ha jól tudom, rákérdez arra, hogy ez legyen-e a kezdőlapod! Egyébként: eszközök - beállítások - általános - kezdőlapnak írd be: Google.com . Nyugtázd. Nekem így sikerült az Ask-ot lecserélni.
2011. jún. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt nem úgy akarod h a google legyen a kezdőlap?Mert akkor Eszközök-beállítások-kezdőlap,és beírod [link] De lehet félreértelmeztem a kérdést...
2011. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Használd ezt, nálam ez a kezdőlap is:

www.google.hu/firefox

Eszközök/Beállítások/Általános/Kezdőlap

2011. jún. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fel van telepítve a Google eszköztár amit folyamatosan használok is. A Google van beállítva kezdőlapomnak. Nos amikor oda írok egy szót ahova a weboldalak címét kell beírni akkor nem a Googleban keresi hanem jelen esetben a Conduit ami furcsa mert régebben a Binggel kereset. Szóval ezt szeretném orvosolni, hogy ha oda írok be valamit akkor a Googleban keressen nem pedig máshol. Tudom a Google eszköztárban is van ilyen kereső és nem kell állandóan a kezdőlapra menni, de a Google Chrome után állandóan a webcímbe írok megszokásból amit keresni akarok ezért sokszor felordítok, hogy fú. Na értitek. Valaki valami ötlet?
2011. jún. 4. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez van: Eszközök, Beállítások, Adatvédelem. Itt Egyéni beállításokat használ az előzményekhez. Privátot kivéve mindent bejelöltem. Alul: címsáv: előzmények és könyvjelzők. Kizárólag a Google keresőjét használja.
2011. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!