Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook like "lájk" gyűjtés...

Facebook like "lájk" gyűjtés hogyan? Rengeteg lájkot szeretnék összegyűjteni rövid idő alatt. Milyen trükkök vannak erre?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetséges a facebookon rengeteg lájkot összegyűjteni? Egy nyereményjátékot szeretnék megnyerni, amihez többszáz lájkot kellene összegyűjtenem kis idő alatt.

Nyilván nem támaszkodhatok az ismerőseimre, mert az nem elég, viszont úgy halottam léteznek olyan kölcsönös "lájk kérő" oldalak vagy alkalmazások amivel egymásnak lájkolnak emberek.

Tudtok ilyenről vagy valamilyen más trükkről?


2011. máj. 26. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb "like" gyűjtés: csinálj valami olyat, ami sokaknak tetszik. Ők majd továbbterjesztik, és akkor nagyon gyorsan lesz sok "like"-od.

Mi az, ami sokaknak tetszhet? pl: egy jó vicc, egy vicces videó, egy elgondolkoztató videó, egy jó idézet ... stb

2011. máj. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez nem jó egy nyereményjáték megnyeréséhez. Ott az oldalra feltöltött hozzászólásomat kell lájkoltatni.
2011. máj. 27. 10:14
 3/8 anonim válasza:

Ők tudnak segíteni :)

<a href="http://like-man.hu">Like gyűjtés</a>

2011. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én a [link] weboldalon is szereztem lájkokat. A weboldalaim is ott hirdetem, de lehet még twittert, meg youtube-os videót is feltölteni és pontrendszer alapján kapod a látogatókat.
2011. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bátram merem mindenkinek ajánlani ezt az oldalt: [link] ahol most ha regisztrálsz 50 pontot kapsz az induláshoz!
2012. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
[link] jó oldal like gyűjtéshez
2013. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
likelo.com. Az működik nekem.
2013. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hali!


[link]

[link]

Nem működnek.

[link]

Ezen pedig csak egy rakás más oldal van feltüntetve.


Albumaimra kéne szereznem lájkokat valaki tudna segíteni?

2015. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!