Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » S. O. S! Blokkolták a Facebook...

S. O. S! Blokkolták a Facebook fiókomat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval regisztráltam a Facebookra úgy, hogy 1998-at adtam meg születési évnek a korhatár miatt, holott 2000-en születtem. Kipróbáltam egy új születésdátum-megváltoztató módszert, és egy kis idő elteltével kaptam egy angol e-mailt a Facebooktól, hogy nem vagyok jogosult a Facebook használatára, és blokkolták a Facebook fiókom. Innentől kezdve hiába írom be az e-mail címemet, nem fogadja el. Most mit csináljak? A csoportom miatt nem hozhatok létre új Facebook fiókot.
2011. máj. 27. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11 évesen nincs semmi keresni valód még a facebookon, próbálkozz 3-4 év múlva
2011. máj. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
pls help
2011. máj. 27. 19:11
 3/14 A kérdező kommentje:
Amúgy meg fenn van rajta egy csomó osztálytársam. Valaki meg tudja mondani, hogy mit csináljak, hogy újra Faceboom fiókom legyen? pls help
2011. máj. 27. 19:13
 4/14 A kérdező kommentje:
Valaki válaszoljon már végre! Mindjárt sírok... :'(
2011. máj. 27. 19:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Vagy új Facebook kreálása, vagy semmi.Hidd el, Facebook-on kívül is van élet, nem kell amiatt sírni.Előbb utóbb(vagy ha már elmúltál valahány éves) fognak újra szabadalmaztatni a facebookon.
2011. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna megváltoztatni a születési dátumodat, hiszen tudtad, hogy a korhatár 13 év.

Most már az egyetlen út az, hogy újra regisztrálsz. Tudom, hogy ezt nem akarod, de mást nem tudsz tenni.

2011. máj. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ott vannak a képeim, meg az osztályom csoportja, úgyhogy kérek végre egy olyan választ, ami tartalmazza, hogy hogyan tudom visszacsinálni vagy esetleg kicselezni... :'(
2011. máj. 27. 19:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet kicselezni, ugyanis ez egy olyan rendszer, hogy ne lehessen átverni.Ha letiltanának, és megtudnád változtatni, olyan lenne mintha a születési jegyzőkönyvbe átírnád a születési dátumodat 2000-ről 1960-ra.
2011. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
csinálsz egy újat, ez van. De akkor most nem is létezik a fiókod? mások se láthatják? ha mások megtudják tekinteni akkor valakivel mentesd le a képeket, majd dobd fel az új oldaladra.
2011. máj. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
pls help :'(
2011. máj. 29. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!