Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó a fashionforgirls. Honlapep...

Jó a fashionforgirls. Honlapepito.hu honlap? Mi baj vele vagy rossz vagy jó?

Figyelt kérdés
én és a barátnőm csináltuk
2011. máj. 28. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ricsin röhögtem, a többihez nem tudok annyira hozzászólni, mivel fiú vagyok és nem sminkelek. :D

Amúgy ki az a Ricsi, hány éves?

2011. máj. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a ricsi az osztálytársam és 12 éves , amúgy a trágár szavakért bocs, de ő is így szokott beszélni
2011. máj. 29. 10:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit nyers lesz: Nem látom értelmét, csúnya, hülyeség, ezer alternatíva van rá:

femina.hu

borsa.hu

life.hu

Csak hogy párat soroljak a "nagyok" közül. Értékelendő, hogy weboldalt szeretnél csinálni, de többet érnél vele, ha HTML-t tanulnád alapszintű weboldal szerkesztés, később suliban is jól fog jönni.

Nyilván most ide kiírtad, megnézi pár ember pluszban, lesz pár látogatód, barátnőidnek dicsekedhetsz vele. 3 hét múlva kutya sem fog vele foglalkozni (te sem).

2011. máj. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már kb 3 hete megvan a barátnőmmel folyamatosan szerkesztjük és mindennap megnézzük ja és rengeteg látogatónk van!és nem csak én csináltam
2011. jún. 1. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!