Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Router alap jelszvak? Mik az...

Router alap jelszvak? Mik az alap jelszók routernél? Nem az admin felületes jelszóra vagyok kiváncsi hanem arra a 8-16 betüs jelszavakra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 11:25
 1/9 ediZeJ ***** válasza:
8-16-ról nem tudok az admin admin az okés v üres felhnév. mező és jelszó admin de beírod a netre a routeredet meg h default password és akkor tuti kifogja adni am cisco-nál tuti admin... mondjuk tp-linknél nemtudom utána kell nézni a többinek meg még úgyse :S
2011. máj. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:

Milyen jelszóról beszélsz? Csak a Webes felületének van alapértelmezett gyári jelszava, de ez sem mindegyik típusnak.

A Wi-Fi -nél abszolút nincs semmi, és sehol máshol sem.

2011. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tp-linknél admin admin a felhnév és jelszó kombináció.
2011. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem igazábol ugy van hogy SMC routernél rámentem hogy WPA/WPA2 és mostmár nem lehet felcsatlakozni ruterre hanem azt irja hogy irjam be a jelszót ami 8-16betüs de één nemraktam rá semmi jelszót csak báallitottam a WPA/WPA2 sort
2011. máj. 29. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Oda nincs alapértelmezett jelszó, és ráadásul általában még látható, vagy láthatóvá tehető a WPA/WPA2 jelszó. Ezt a jelszót te állítod be. Ezzel a jelszóval lehet majd egy másik eszközről (pl laptop, telefon) a routerhez wifin csatlakozni.
2011. máj. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ediZeJ ***** válasza:
Hát azért azt megcáfolnám h wi-finél nincs semmi mert az SSID ha azt nem tudja akkor nem tud felmenni a hálózatra :D. btw ha raktál rá WPA2-t akkor reseteld a routert... és akkor nem lesz gond...
2011. máj. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P.O.C. ***** válasza:

Már megint próbálkozik. :D


Figyi Wi-Fi -hez nem létezik master jelszó, be is b*szna ha lenne.

Ha a sajátod a Wi-Fi, azt bármikor átírhatod másik jelszóra a Webes felületen. Ha meg Wi-Fi -t akarsz lopni, akkor meg Google a barátod, és persze nem fog ártani egy kis Linux ismeret sem.

2011. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ediZeJ ***** válasza:
Igazad van sry elnéztem :D
2011. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 seboklevi(killermam) válasza:
És zte-n???
2012. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!