Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy filmet elkezdek letölteni...

Egy filmet elkezdek letölteni interneten,2 részben. De ha elindul a letöltés, illetve a már le is töltötte, akkor nemtudom megnyitni. Olyan, mintha egy feliratot töltenék. Kb másfél óráig. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ez történik, ha bármilyen filmet próbálok letölteni, és van hogy más-más oldalról.Borzalmas! Nem tudom társítani se, semmit nem tudok vele csinálni. Miért van ez?
2011. máj. 29. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a kiterjesztése? (a . utáni karakterek)
2011. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van pár oldal, ahonnan csak a teljes letöltött fájlt lehet megnyitni. Telepítsd a 7zip, vagy a Winrar programot, ezzel próbálkozzál (jobbklikk, fájlok kibontása ide -adj meg egy neked szimpatikus helyet, ha szerencséd van, akkor nem kér jelszót)
2011. máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a kiterjesztése RAR volt,de átirtam avi-ra..és jó is lett...illetve azt hittem..de megnyitottam,és nem indult el..:S:S
2011. máj. 30. 14:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Töltsd le a WinRAR-t, és az első részre jobb egérgomb/kibántás ide (írd vissza a kiterjesztését, különben nem társítja automatikusan)
2011. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii szépen,talán sikerül ! :D
2011. jún. 21. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!