Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakad meg bizonyos...

Miért szakad meg bizonyos oldalakon a net?

Figyelt kérdés

Heló!


Gond van a netemmel, sajnos nem értek hozzá, nem tudom mi lehet a probléma.Bizonyos oldalaknál pl megavideo-n úgy 3-4 percenként megy el a net,mostanában észreveszem, hogy tulajdonképpen tökmindegy milyen oldalon vagyok épp, de megavideon van a legtöbb probléma.Ilyenkor a gép nem ír ki semmit, tökéletes a net, nincs kábel kihúzva, semmi.Mindig megpróbálkozom az oldal újratöltésével, időnként ez beválik, de általában ki kell húznom a modem kábelét pár másodpercre majd vissza. Nem értem mi lehet a gond, hogy a gép sem jelzi?:(


2011. máj. 29. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Először próbáld meg a böngészőből törölni az előzményeket és a sütiket (cookie),lehet,hogy ez is elég,mert rengeteg vackot képes eltárolni,ami egy idő után eléggé megakasztja a böngészőt.


Itt egy kis okos progi,nyugodtan használhatod.


[link]

2011. máj. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
gyenge a gép vagy a net
2011. máj. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elmegy a net vagy szaggat az oldal? nem mind1,gyenge a géped én arra gyanakszom,vagy a szolgáltatód a szar
2011. máj. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!