Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyivel szedhetek torrentről...

Mennyivel szedhetek torrentről KB?

Figyelt kérdés

Az imént kaptam egy hívást a Vodafone-tól, ajánlanak 2,4 illetve 8gb -os internetet, mondtam hogy a 2GB-os érdekelne, mert elég lenne.

Azt mondta első három napon kipróbálhatom, és ha esetleg valami gond van a letöltési sebességgel akkor még visszaadhatom.

Az első 3 hónapban 1350FT-ot kell fizetni, a többi hónapban 2500Ft-ot.

2 éves hűségnyilatkozattal.

Nos, a kérdésem: Mi a véleményetek róla? Mennyivel tudnék tölteni torrentel?

Jelenleg 3ezert fizetünk havonta egy 1 MB-s netért amivel 130kb/s el szedek.

8 kor visszahívnak, addig megbeszéljük a családban, viszont úgy gondolom létfontosságú a tapasztaltak válaszai. :)


2011. máj. 30. 17:28
 1/10 anonim ***** válasza:
kb 300-val, talan kicsit kevesebbel.
2011. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehet hülyeséget beszélek de a Vodafone-nál adatforgalom is van ami nagyon szar tételeztük fel hogy te beszerzel 1 10gigás netet mit érsz el vele?? semmit ha nem is töltök torrentröl szerintem meg van a napi fél giga adatforgalmam minimum de inkább az 1giga
2011. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 foxicom ***** válasza:
Nekem pont ilyen volt!! torrent max letöltési sebessége kb: 370-380kb/s.
2011. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy ahol laksz milyen a lefedettség. Ha van HSDPA akkor az eszköztől függően 1,8-3,6-7,2-14,4 Mbit/s is lehet.

Más dolog, hogy mobilnet nem torrentre való, nem etikus, mert a többi ember sávszélességét is rontod a hálózaton (mobilnetnek is vannak korlátai)

2011. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tévedésben vagy.Mit akarsz torrentezni 2 GB adatforgalomból.Havi 1 filmet?

Az 1 megás neted legalább korlátlan és stabil.

2011. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Torrentról a népszerű, sokak által töltésben lévő/megosztott cuccok jönnek akár 3,5-3,6MB/s sebességgel is (mondjuk egy 30Mbites net kb ennyire is képes).
2011. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De igaz, amit fentebb írtak...a mobil net nem torrenre való...erre sokkal hatékonyabb az otthoni vezetékes, amit ki is tudsz használni a fentebbi állításom alapján!
2011. máj. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor milyen netet ajánlotok? Torrentre netezésre és online játékra használnám, és torrentről legalább 1MB/s el szedjek, ja és Ceglédbercelen lakok (2737), azt mondta hogy jó lenne, van lefedettség, csak a Nyárfa utcában lenne gond..Akkor úgy látszik már megint nem jön össze egy jó internet.. :(
2011. máj. 30. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
ha van vezetékes telefonotok akkor t online de ha nincs telefon akkor vannak különböző szolgáltatók akik úgymond csupasz ADSL-t is csinálnak nem kell hozzá telefon csak bekötnek 1 vonalat és lehet netezni igaz ez 1 kicsit drágább mint a hagyományos de nincs telefon számla
2011. jún. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
osztálytársamtól érdeklődök, 1.2mb/s el szed, 4-5 ezret fizetnek, az nekem tökéletes lenne!! és köszi a válaszokat :)
2011. jún. 1. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!