Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on az adatlapon...

Facebook-on az adatlapon oldalt ahol az ismerősöket mutatja, azok láthatóak akik a legtöbbet nézik a profilunkat, vagy akiket mi nézünk a legtöbbet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
facebook nem naplóz ilyeneket
2011. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt nem tudom mi alapján válogatja ki, de biztos nem random mert nekem több személy már régóta ott van. Van olyan is akinek az adatlapját sűrűn nézem és olyan is akién 1x ha voltam. Érdekes, mellesleg az előzőnek: a facebook szinte mindent naplóz!:) olvass utána!
2012. márc. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azokat mutatja állandóan, akiknek te nézed az adatlapjukat, és/vagy beszélsz velük chaten, lájkolod a képeiket, státuszaikat.

Azt viszont én se tudom, hogy miért dob ki időnként olyan ismerősöket, akiknek talán ha kétszer voltam az adatlapjukon. (?) :D

2012. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!