Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FACEBOOKon tényleg lehet...

FACEBOOKon tényleg lehet ingyenes sms-t küldeni?

Figyelt kérdés

információ

információ

Ingyen SMS Küldés facebookról! Korlátlan számba Magyarország összes hálózatára! Működik!


Mit kell tenned? Küld a 06 90 614 405 -as telefonszámra a


WEW FACEBOOK


üzenetet!


Figyelem a WEW FACEBOOK között szóköz van! SEMMIKÉPPEN NE ÍRD EGYBE!


Figyelem! Az SMS elküldése után VÁLASZSMS-ben azonnal megkapod a facebook ingyen smsküldési linket!


Bármi problémád vagy kérdésed van küldj üzenetet a profilunkra. Az SMS ára: 240 ft + áfa, egyszeri díj.



Igaz lehet ??


2011. jún. 1. 18:48
 1/4 anonim válasza:
Szia.Igen létezik facebookon ingyen sms küldés bár én nem ezt használom amit te írtál.A neve SmsBook FREE SMS. Nekem ez bevált.
2011. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz, egy magyar telefonszámra küldött sms mitől aktiválna egy USA-tulajdonú oldalon lévő szolgáltatást?


Ha van ingyenes lehetőség, az csak az oldalon elhelyezett hivatalos alkalmazással valósulhatna meg, mivel az ellenőrzött, nem?


Ezzel szemben ezek az eventként létrehozott reklámok egy célt szolgálnak: valakihez megy a pénz. Ez ugyanaz a formátum, mint a fizetős FTP, vagy torrentoldalak sms-regje, azaz mint amikor valaki tulajdonát egy harmadik fél árulja, amire a rendőrök is szeretnek lecsapni, meg razziát tartani. Ott is meg van adva egy 06-90-es szám (ráadásul a belinkelt telefonszám többszörösen ilyen ügyekhez köthető), amire a gyanútlan emberek befizetik a pénzt. Jobb esetben ez egy egyszeri összeg, még jobb esetben annyiba kerül, mint amennyi ki van írva, és nem 1800ft+áfák, rosszabb esetben egy szolgáltatásra fizetsz elő, ami hetente veszi le a pénzed.

Ezekhez a számokhoz köthető kódok pedig szabadon megadhatók, ha én most csinálok egy ilyen sms-fizetős lehetőséget, és beírom kódnak hogy küldjék el a FREE FACE SMS kódot, akkor minden sms az én számlámra érkezik, de cserébe semmit nem nyújtok, viszont terjedni fog a neten a reklám, mert egy hype-ra építek amire mindenki gondolkodás nélkül kattint, és csak akkor tüntetik el, ha kellően sokan jelentik spamnek.


Ha valóban van ingyenes lehetőség, teljesen ellent mond neki az az állítás, hogy fizess érte valahova, valakinek még külön.


Én mindenesetre kellő elővigyázatossággal kezelném egyrészt a bárki által létrehozható eseményként terjedő reklámokat, másrészt a tipikusan emelt díjas 06-90-es számokra való sms-küldést. Illetve megnézném hogy milyen a visszhangja a dolognak, vannak-e negatív visszajelzések. Mivel itt tetted fel a kérdést, vagy nincsenek pozitívak amik megerősíthetnének, vagy le vannak tiltva a hozzászólások, amitől csak gyanús lesz az egész.

2011. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Legelső voltam.Amít írtam az facebook alkalmazás és nem kell fizetni érte.De csak facebookon használható,mivel facebook alkalmazás.
2011. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Leleplezo11 válasza:

Először is az SMS ára nem 240Ft, hanem 1600+ÁFA!

Másodszor: semmit nem kapsz a pénzedért, átverés ez a FB esemény!


Aki mindemögött áll:

Tóth András alias "NetMaffia", "NetM"

Számos internetes csalás elkövetője!

[link]

Valódi tartózkodási helye nem Dombóvár, hanem Kapospula


Aki teheti, nyomjon a "Jelentem" gombra az oldal alján, hogy a Facebook mihamarabb eltávolítsa az eseményt és az azt létrehozó felhasználót a rendszerből, hogy ne tudja gyanútlan emberek ezreit átverni és ebből meggazdagodni!

2011. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!