Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki fel akarja törni a...

Valaki fel akarja törni a facebookomat.100%. Mit csinaljak, tudom valahol jelenteni, vagy mit tudok tenni? Az e-mail cimem amivel bejelentkezek, mar megvaltoztattam.

Figyelt kérdés
De a neten talaltam ilyent, h "hogyan törjunk fel facebook profilt 51 mp alatt"! Ez tenyleg ennyire egyszeru lenne? mert akkor inkabb törlöm magam most azonnal. Segitsetek legyszi...
2011. jún. 2. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el, hacsak az illeto nem hasznalja ugyanazt a gepet amit te is, akkor nem lesz eppen olyan konnyu dolga feltorni a profilodat.
2011. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hova menjek el? :) Amugy nem azt a gepet hasznalja, amit én. de most komolyan, lehet ezt jelenteni, pl a facebooknak? vagy a rendörsegen lehet ilyent jelenteni? vegulis ez illegalis, nem? vagy hulyenek neznek, ha odamegyek ezzel? esetleg mas megoldas?
2011. jún. 2. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:

"De a neten talaltam ilyent, h "hogyan törjunk fel facebook profilt 51 mp alatt"! "


Ja. Aki használja ezt a programot, az 51 másodperc múlva már b@szhatja a profilját. Ha VALÓBAN működne ez a "hack", ami végigpróbálja mondjuk az 1000 leggyakoribb jelszót (pl: password, password1, miajelszo, jelszó, jelszavam, stb), és neked ebbe beleesik a jelszavad, akkor elképzelhető, hogy tényleg működik. De ha pöTTyöslÓf@sz23 a jelszavad, azt soha az életben nem törik fel.

2011. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem pöttyÖslóf@asz23, de hasonlo. vannak benne irasjelek, egy hosszu ertelmetlen szo, meg számok. szoval nem kell fosnom, h feltörik, igaz? es az az 51mp.es dolog se mukodik. kiraly, köszi! orulok.
2011. jún. 2. 12:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Google-n kezdj el csinálni egy új fiókot. Ott van "jelszó-erősség mérő". Ha ez azt írja a jelszavadra, hogy az erős, akkor brute-force (próbálkozásos) módszerrel soha a büdös életben nem fogják feltörni. Ha kapsz kamu-levelet és ott megadod a jelszavad, az más tészta, de ez nem a jelszó, hanem a felhasználó feltörése. És a felhasználót SOKKAL könnyebb feltörni. Ezért érdemes olyan levelezőrendszert használni, ami véd például adathalász-levelek ellen is.
2011. jún. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

jelszó váltosztatás! valami bonyolúlt pl.: d52hj78Ls0c!


és ha nem tudnád megjegyezni akkor írd le egy papírra és tedd egy fiókba amit kulcsal lezártál, vagy a gépeden a fiókodhoz tegyél jelszót (az valami könnyebb pl.: alma, és csinálj egy mappát amibe beírod a jelszót! és na csá!

2011. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 _Random válasza:
Egyszer mar nekem is feltortek a facebook profilom: valahonnan japanbol. De gondolom csak egy robot volt. Amugy nincs semmi szemelyes fent rolam (csak az e-mailom), a kepek tobbsegen meg az arcom sem latszik :p. Azota mar mas jelszot hasznalok..
2012. aug. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Neuhauser László ***** válasza:
100%
Facebook - os alkalmazásokat sem kell feleslegesen megnyitni, nagyon sok adathalász, és vírusos cucc van köztük.....
2013. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!