Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megtudja keresni hogy ki...

Megtudja keresni hogy ki vagyok? Szeretnék hozzászolni egy oldal fórumjához, anonim szeretnék maradni. A tulajdonos megkeresheti pl az IP Adress-t mert azon keresztül már megtalálhat. És ha mobilról írok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 17:39
 1/5 legendavagyok01 ***** válasza:
100%
IP cím alapján senki nem fog megtalálni és semmit nem tud csinálni veled. (Csak a rendőrség, ha a szolgáltató kiadja az információkat, bűnügy esetén, de gondolom nem ilyen az eset.)
2011. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért anyira nem durva. Köszi.
2011. jún. 3. 17:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hacker, bérelt hacker IP cím alapján is felkutat, esetleg ha küldtél neki mailt, azonos lehet az IP, és kiderülhet.

Ha nagyon aggódsz miatta használd mondjuk a TOR-t, ami elrejti az IP-d.

[link]

2011. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
IP címed alapján én is meg tudom mondani, hogy melyik szolgáltatónál van előfizetésed, hol van a hostja a netednek (nem feltétlenül van hozzád közel), esetleg még azt is, hogy hogyan hívnak. Alapvetően attól függ, hogy a szolgáltatód mennyire titkosítja a hálózatot. Az IP-det mindenképpen látja. Ha mobilról írsz, akkor csak azt a tornyot fogja látni az IP Tracer-en, ahonnan a jelet kapja a telefonod.
2011. jún. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kicsi rá az esély, hogy megtalálna. Maximum a rendőrség közreműködésével.

Az IP alapján persze mindenkit meg lehet találni, de csökken az esély rá, ha mondjuk nincs ROUTER-ed és nem állandó az IP-d. Meg amúgy is nagyon profinak kell lennie, hogy megtaláljon.

2011. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!