Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez mi? Szórakozik a citromail?

Ez mi? Szórakozik a citromail?

Figyelt kérdés
Na szóval elfelejtettem még egy éve a citromailom jelszavát...Egy csomó fontos oldalra be voltam vele regelve...A citromail mail-ek 90 nap után törlődnek (ELVILEG!!!) és akkor újra lehet őket regelni.Na tehát kb 1 hónapja kezdtem el nézni és amikor beírtam reg-nél a felhasználónevet kíirta, hogy "a fiók újraregisztrálása még 20 napon át nem lehetséges blablabla" és mindennap lelépett egyet...Elivleg tegnap kellet volna lejárnia akkor ezt írta:"a fiók újraregisztrálása még 0 napon át ne mlehetséges"...Mondom jól van ez még belefér...Ma már elfogadja a felhasználót, de amikor rámennék a regisztráció gombra az írja ki, hogy már foglalt...Szal...No comment...Mi ez? Mit lehet csinálni?Írjak citromail-nek? V. h lehet?
2011. jún. 4. 05:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják hogy szívás.

Nem kell írnod senkinek, ez szabályos volt, valaki megelőzött.

A csomó fontos oldal pedig nem fogja bánni ha újra beregisztrálsz ...

2011. jún. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehetetlen!Hajnali 5kor próbáltam...És nem hétköznapi felhasználónévvel...
2011. jún. 4. 09:02
 3/5 A kérdező kommentje:
És kipipálja amikor beírom a nevet...(Tehát elvileg szabad...)
2011. jún. 4. 09:03
 4/5 anonim ***** válasza:
A lejárt idejű fiókokat megszüntetik, de nem dobják újra piacra. Ez olyan mint az autó, hiába viszed a zúzdába, a rendszáma örökké ahhoz a járgányhoz fog tartozni.
2011. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem!Aki nincs tisztában a dolgokkal az legalább ne válaszoljon:)!!!Köztudott, hogy a citromail fiókot újra lehet regelni a törlődése után...Már énis csináltam ilyet...
2011. jún. 4. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!