Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért nem engedi Facebook,...

Mért nem engedi Facebook, hogy a nevem rendes sorrendben legyen kiírva? Tehát nem Béla Példa hanem Példa Béla

Figyelt kérdés
bocs a hülye példa névért.. de amikor rámegyek hogy tejes név nekem nem ad ki olyan opciót hogy úgy írja a nevem. pedig engem nagyon idegesít hogy így fordítva van a nevem :/
2011. jún. 5. 23:49
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs. nem tejes név hanem teljes :DDDD
2011. jún. 5. 23:55
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Tehát ezen az oldalon a "Név" rész lenyitásakor nem jelenik meg egy olyan sor, hogy "Név megjelenítése a következő módon"?

2011. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak az jelenik meg hogy Full name (és ott nincs.)

és egy olyan hogy alternatív név.. az meg nem az.. :/

2011. jún. 6. 18:41
 4/7 A kérdező kommentje:
még mindig nem jelenik meg ://
2011. jún. 7. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
ez jelenik meg nekem [link]
2011. jún. 7. 22:46
 6/7 hellosztok ***** válasza:

Hogyan próbálod???

Profilom--->Fiók beálitásaim--->és azon belul a név

ha így csinálod és így se jó akkor lehet tul sokszor változatatad a nevdett vagy pedig már létezik olyan nevü felhazsnáló,

2011. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen így csináltam.. és 2szer változtattam nevet. de attól függetlenül a sorrendet szerintem még mindig meg lehetne cserélni. az meg hogy létezne olyan nevű ember ezen a bolygón mint én ki van zárva :DD (szörnyen borzalmas nevem van :|)
2011. jún. 8. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!