Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassú az internetem, ha...

Miért lassú az internetem, ha az utorrentet elindítom?

Figyelt kérdés
Ha megnyitom az utorrentet, akkor a netem amit használok nagyon lelassul, alig tölti be az oldalakat, de a torrenetek rendesen szedi, régen nem csinált ilyet, mit csináljak?
2011. jún. 6. 18:17
 1/8 anonim válasza:
azért mert a le és feltöltés is fogja a sávszélességedet. korlátozd az utorrent fel és letöltési sebességét a letöltést mondjuk 20-25 kb/s re a feltöltést pedig 7-8 kb/s re
2011. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
bár nálam a letöltés korlátlanul van és minden pengegyors, de csomagtól függ
2011. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Valószínűleg lefogja majdnem a teljes sávszélességedet, próbáld meg hogy a feltöltést leveszed a lehető legkisebbre és akkor annyira nem fogja le még akkor sem ha a letöltés megy.
2011. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
de ilyen hülyeséget hogy kérdezhetsz gondolj bele töltesz teljes sávszéleségel és csodálkozol hogy lassú a neted ?
2011. jún. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem mindenkinek magyarázzák el otthon, vagy a haverjai
2011. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
előbb írtam, hogy régen mind a kettő ment egyszerre és semmi baja se volt.. (:
2011. jún. 6. 23:39
 7/8 anonim válasza:
tudod én magamtól jöttem rá hisz egyszerű de okok azzok a gépújratelepítése az internet szolgáltató és még stb...
2011. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálam a sebességgel volt a múlt héten gondom ,+ az oldalakat sem akarta betölteni ha utorrent ment.


Nem tudom milyen neted van ill szolgáltatód , nekem routeren keresztül jön a net , a routert vissza kellett állítani alap beállításra és utánna ment minden rendesen.


Ha neked is routered van akkor állítsd vissza a gyári beállításokat és utnna álligasd be amit kell .

2011. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!