Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A youtubon 2 feltöltött...

A youtubon 2 feltöltött videómnál is kiírja, hogy "Egyezés harmadik féltől származó tartalommal", már 3 hete feltöltöttem, törölni fogják?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor mit kell tenni, szedjem le? Törölhetik ezért a regisztrációmat?
2011. jún. 7. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:

A(z) ...... című videódban olyan tartalom lehet, amelynek licencével vagy tulajdonjogával NBC Universal France rendelkezik.


Neked nem kell tenned semmit, de ha érdekel, hogy ennek milyen hatása van a videódra, akkor további információkért látogasd meg a fiókod Tartalomegyezések paneljét.


Sincerely,

- A YouTube csapata

2011. jún. 7. 15:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Regisztrációdat nem törölhetik, de a videódat igen.

Bár ha 3 hete nem nyultak hozzá szerintem később se fognak.

2011. jún. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen megjegyzésnél csak bizonyos országokban nem nézhetik meg a videódat.

Semmi gondod nem lesz.

2011. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külföldi oldalon olvastam, hogy volt olyan akit töröltek, mert többször megsértette a szabályokat. Csak azt nem tudom, hogy az ilyen, mint ami nekem van, mennyire számít nagy vétségnek és mennyi ilyen után törölhetik az embert. Mert nagyon nem szeretném, ha egy csomó feltöltésem odalenne.
2011. jún. 9. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!