Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telepítés után laptopomon...

Telepítés után laptopomon miért nincs wifi?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a windows-t az Acer Aspire 3690-es laptopomon és már telepítettem minden drivert, de a wifi nem működik. Az eszközkezelőben az egyéb eszközöknél van egy ethernet-vezérlő sárga kérdőjellel. Mit lehet vele kezdeni?
2011. jún. 8. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Telepiteni a megfelelo drivert, sarga kerdojel akkor van, ha nincs megfelelo illesztoprogram, vagyis vagy nem volt semmi telepitve vagy nem a megfelelo.
2011. jún. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És melyik a megfelelő driver? Mert már többel próbálkoztam az Acer honlapjáról, de egyiket se veszi be.
2011. jún. 8. 11:13
 3/9 bp1985 ***** válasza:

[link]


Innen szedted le?

2011. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:

Nézd meg pontosan mi az adapter gyárója és annak típusa.

Rakd fel az AIDA64 -et, majd az eszközöknél kategóriába megtalálod.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 ***** válasza:
Amúgy milyen operációs rendszer van rajta?
2011. jún. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Már megnéztem ezzel az AIDA-val, de nem tudom pontosan melyik vonatkozik a wifire. Ha bemegyek a sárga kérdőjelhez, ott Atheros márkájút ír, de ilyen nincs az Acer honlapján a driverek közt.
2011. jún. 8. 12:06
 7/9 A kérdező kommentje:
XP Professional van rajta
2011. jún. 8. 12:07
 8/9 A kérdező kommentje:
Van Atheros márkájú, csak nem láttam eddig... Viszont nem engedi telepíteni, mert vmi adaptert kér.
2011. jún. 8. 12:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Na megcsinálta végül.Leokéztam a hibaüzit és feltette. Köszi a segítséget.
2011. jún. 8. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!