Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék kilépni Skypeból?

Hogyan tudnék kilépni Skypeból?

Figyelt kérdés
Tegnap egy internetkávézóban beléptem, és úgy emlékszem, hogy mikor eljöttem kiléptem. De állítólag azóta elérhető vagyok. Az a baj, ha itthon belépek, akkor sem lép ki onnan automatikusan (mint pl. MSN-nél). Mit tegyek? Nem szeretném, ha ország-világ tudná, hogy miket leveleztem.. Vissza nem tudok menni, mert zárva van ilyenkor. Valami más módszer?
2009. márc. 20. 12:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha esetleg itthon megváltozatom a jelszóm, ott kilép?
2009. márc. 20. 12:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha otthonról bejelentjeztél akkor a másik helyről kijelentkezett,

meg gondolom este kikapcsolják a gépeket,szóval akkor biztos kilépett.

2009. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

skype nem léptet ki, ha belépsz más helyen, ez igaz.

Viszont a gáz az, ha be nem állítják, akkor gép bekapcsoláskor automatikusan bejelentkezik.

A jelszóváltás megoldás lenne, mert akkor nem tudna bejelentkezni automatikusan

2009. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 20. 14:32
 5/5 anonim válasza:

Én a következőt tettem, érdekelt a téma, mert egy ideig működött a skype-nál, hogy ha bejelentkeztem egy másik számítógépen és jelszót változtattam, azonnal mindenhol kiléptetett, ahol belépve maradtam.


Most ez már nem működik.

Viszont van megoldás!!! A következőre jutottam.


Lépj indítsd el a skype-ot, de ne jelentkezz be.

Kattints a (Problémákat tapasztal bejelentkezéskor?) linkre a belépésnél a (Jelszó:) mező fölött.


Ekkor megnyitja a böngészőt és kéri, hogy add meg a felhasználó nevedhez tartozó E-mail címed.


Erre kiküldenek egy E-mailbe egy linket, aminek segítségével 6 órán belül megtudod változtatni a jelszót.


Amint megváltoztattad, azonnal minden gépről kiléptet, ahol be vagy jelentkezve.


Aztán visszaállíthatod a régi jelszót, tetszés szerint.


Ezt annyiszor csinálod, ahányszor csak akarod, mindig működik.


Legalábbis nálam működik ez a módszer.


Sok sikert a feledékenyeknek! ;)

2013. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!