Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayhez, paypalhoz kellene...

Ebayhez, paypalhoz kellene segítség, nem tudom kifizetni azt, amit rendeltem, nem tudom miért?

Figyelt kérdés

Nyertem egy aukciót az ebayen és mikor szeretném kfizetni és rákattintok, hogy pay now, akkor írja, hogy continoue with paypal. Rámegyek, utána be akarok lépni az e-mailemmel, meg a jelszavammal és ezt az üzenetet kapom.

We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the recipient's website to complete your transaction using their regular checkout flow.


Hozzáteszem, hogy csak tegnap csináltam ilyen paypalos accountot, mert a bankkártyámmal sem tudtam kifizetni. Na most nem tudom mit tehetnék, én nem is értek ehhez. Eleve csak a bankkártyámom, ami debit kártya van összeg. Egyáltalán lehet törölni a paypalt, mert mióta regisztráltam ott azóta az ebayen ha ki akarom fizetni a ruhát, akkor csak ezt az opciót kínálja fel, semmi egyéb, hogy más bankkártya, ilyenek. Ja, és meg van adva a címem, a bankkártya száma, minden, amit kérnek.


2011. jún. 9. 16:46
 1/1 A kérdező kommentje:
Mit kell csinálnom a paypalon keresztül. Meg kell adni valahol a bankkártyaszámomat, hogy tudjak fizetni, ha igen hol?
2011. jún. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!