Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen gyorsan terjeszkednek...

Milyen gyorsan terjeszkednek a JÓ internet szolgáltatók?

Figyelt kérdés
Nálunk csak és kizárólag T-home van és akkora szar az egész, hogy hihetetlen! Nem mondom, folyamatos a szolgáltatás, igaz, néha pár másodpercre kimarad és ha épp olyasmit csinálok az elég ahhoz, hogy minden elvesszen, de még a legnagyobb csomagjuk is nevetségesen szar egy upchez képest mondjuk miközben meg rohadt drága. Semmi más lehetőség nincs, szerintetek el fogunk jutni valaha odáig, hogy az ország nagyobb részén lehessen több szolgáltatóból választani? Mert nekem most nagyon úgy tűnik, hogy szinte mindenütt van szar T-home, aki meg szerencsés ott van más féle is.
2011. jún. 10. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Más meg pont a UPC-re panaszkodik, és a Digit dícséri. A harmadik szerint midnkettő szar, és csak a T-home...

[link]

Fogadok, hogy van nálatok is 5-6 szolgáltató, csak nem tudsz róla.

2011. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van digi, de ezzel is sok szívás volt. Mikor ideköltöztem, az utca másik oldalán volt optikai net, itt nem. 2 évvel később kötötték be ide is, addig ugyanannyi pénzért tizede sávszélességet kaptam...
2011. jún. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen fogadjunk, az az 5-6 szolgáltató, ami hajlandó a T-home területén szolgáltatni ide, az ugyanazt nyújtja, mint a T-home, ami nekem KEVÉS. Nekem sok feltöltés kell és a max. amit garantál ide nekem a T-home, az 1mb, ami hiába garantált, lesz belőle vagy 0.8 és akkor boldog lehetek.


Lehet, hogy mind szar, de nem mindegy, hogy ugyanannyi pénzért középkori sávszélességeket kínál, vagy tényleg valami olyat, ami 2011-ben is elfogadható. Amúgy azért az upc-t írtam, mert utoljára azokat néztem meg, írhattam volna épp a digit is, az még talán még olcsóbb és ugyan olyan gyors csomagokat kínálnak.

2011. jún. 10. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A DSL kapcsolat a technikából adódóan mindig is lassabb feltöltést fog mutatni, mint a kábelnet. De magasabb feltöltés szerver-üzemeltetésen/torrentezésen kívül máshoz nem nagyon kell... Azt meg úgyis tiltja az ÁSZF.
2011. jún. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem kell és nem torrentezéshez, de az lényegtelen is.
2011. jún. 10. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!