Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay rendelés? (Kérdésed túl...

Ebay rendelés? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Ha rendelek...pl: 1 órát akkor mennyi vámot kell fizetni? vagy valamit kell fizetni az alapáron és a szállításon kívül? én úgy tudom hogy EU-s országokon belül nem kell vámot fizetni...és ha pl Kínából rendelek? megköszönném a segítséget mert addig nem akarok semmit rendelni amíg nem tudom hogy mit csinálok:) előre is köszönöm a segítséget.
2011. jún. 12. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
egy óra simán átcsúszik a vámom, de eleve csak 22 euro fölött van vámfizetési kötelezettséged, sógorom ennél drágább cuccokat rendel rendszeresen, de még sosem kellett fizetnie semmit
2011. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem....szóval ha pl: rendelek 6-7 órát 22euró alatt akkor nem kell vámot fizetnem?:) mert jó kis órákat láttam fent:)
2011. jún. 12. 18:12
 3/3 anonim válasza:

Én is rendeltem már órákat kínából!..

3-4 hét míg megérkezik.. még sosem fizettem vámot..

Vigyázz vele mert nagyon gagyi a minőség..

A képeken jól néz ki :) de nem ajánlom :)

2011. jún. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!