Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet facebookon visszavo...

Hogy lehet facebookon visszavonni, ha bejelöltem valakit ismerősnek? Lent érthetőbben

Figyelt kérdés
Szóval, én jelöltem be, és ő nem igazol vissza elég régtől, de ez meg olyan ciki, nem akarom, hogy be legyen jelölve. De amíg nem is utasít el, addig úgy marad, hogy én őt bejelöltem. Szóval nem törölni akarok már meglévő ismerőst, csak azt szeretném visszavonni, hogy bejelöltem valakit. De sehol nem találom. Ha esetleg tudja valaki megköszönném. (És nem kérek a hülye komikból, hogy "Ez aztán hatalmas probléma." stb., nem ismeritek a hátterét az egésznek,köszi)
2011. jún. 15. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszavonni.
2011. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahajj, volt egy ilyen érzésem :( kár volt bejelölni is...
2011. jún. 15. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:

várj csak, első vagyok újra


próbáld:


Profil-->ismerősök kezelés és állítólag ott ki tudod x-elni, írj, ha sikerült

2011. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ott, csak ha már az ismerősöm lenne, és akkor tudnám törölni! De gagyi ez az fb :/ Azért köszi
2011. jún. 16. 14:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Vissza lehet vonni. Én is vontam már vissza:)Rámész annak az illetőnek a profiljára, akit bejelöltél és bal oldalt a profilképe és az üzenőfal stb. ismerősök ilyesmi alatt szal a legvégén ott van, h Bejelölés visszavonása. az alatt meg, h Adatlap megosztása stb. Remélem érthetően írtam le, ha nem akkor szólj nyugodtan és megpróbálom érthetőbben:))


Szia:)

2011. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és neki nem is jelzi ki, h visszavontad:) utolsó voltam
2011. júl. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah, pár napja van ez az újítás Facebookon.
2011. júl. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nem pár napja vontam vissza:) sztem eddig nem vetted észre, gondolom nem akartál senkit visszavonni és biztos ezért nem figyelted:)
2011. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszöööönöm :)
2011. júl. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!