Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ujjult a google az elmult pár...

Ujjult a google az elmult pár percben. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
szerintem nagyon szar. lehet szólni a googlének hogy ez nem sikerült jól vagy valami ?
2011. jún. 16. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Feltűnően ugyanolyan,mint volt.

Ha változott valami,majd megszokod.Ha semmit nem változnának a honlapok az lenne a probléma,ha piszkálnak rajta valamit,akkor rögtön jön,hogy előtte milyen jó volt.Pedig mikor olyanra csinálták,akkor is háborogtak,ez már csak így megy,csak kicsit már untat.......

2011. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel az új szolgáltatással semmi baj, csupán teljesen felesleges.
2011. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
engem ez zavar és nem szeretem mert már megszoktam az elötte lévőt is jolvan meg tudom szokni ezt is csak az zavar hogy írok egy betűt pl. g akkor kiadja a google találatot és ha tovább írom akkor további találatokat ad ki. engem ez zavar. :(
2011. jún. 16. 22:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan mi nem tetszik? Mi nem működik úgy, mint eddig?
2011. jún. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Jaaa, a Google Instantra gondolsz? Ha van Google profilod, akkor ki tudod kapcsolni a beállításokban. Egyébként szerintem jól használható eszköz, tényleg gyorsítja a keresést.


Tegnap még további újításokat vezettek be: már lehet beírt szavak helyett képekkel és hanggal keresni.

2011. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálam egy "ujj" sincs a Googlen. Mégcsak kezek sem. Minden a régi.
2011. jún. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jahogy az instant? Fél éve van legalább...
2011. jún. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem ara gondoltok amire én. ha beírok pl. gy betűt. akkor olyan mint ha enterrel kerestem volna meg. így gondoltam én. értitek már ?
2011. jún. 16. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki érti, annak a neve a Google Instant, és ahogy mondtam: ki lehet kapcsolni.
2011. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Értjük.Ha nem tetszik kapcsold ki a beállításoknál:


Google Instant


Használja a Google Instantot -- a következtetések és találatok gépelés közben jelennek meg

Ne használja a Google Instantot

2011. jún. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!