Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook: meg lehet-e azt...

Facebook: meg lehet-e azt csinálni,hogy az üzenőfalamat senki se lássa,még ismerősök sem?

Figyelt kérdés
.és azt se,hogy épp mit csináltam,miket osztottam megstb!!??
2011. jún. 17. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:
törölgesd ki :D
2011. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legkönnyebb megoldás az, hogy ha nem akarod, hogy senki ne lássa, akkor csak annyi a teendőd, hogy kitörlöd az összes ismerőst, s le lehet tiltani, hogy idegen ne lásson semmit. De mi értelme egy közösségi oldalnak egyedül? Azért ismerősök, mert megosztasz az ismerősökkel dolgokat, s 1 értelmű, hogy látják..
2011. jún. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Úgy lehet, hogy tiltólistára teszel mindenkit. Bár én se értem, hogy akkor mi értelme fönt lenni... magadnak osztogatsz meg dolgokat? :D
2011. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

""""senki se lássa,még ismerősök sem.és azt se,hogy épp mit csináltam,miket osztottam megstb!!??"""


Egyszerű. Akkor ne ossz meg semmit. Ennyi.

2011. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen,meglehet csinálni,de akkor felesleges fennt lenned.Egyik ismimnek is igy lett beállitva,tehát az ő üzifalát se láthatja rajta kivűl senki
2011. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én listakezelést használok ilyen célra. 655 ismerősből van sok olyan aki csak bejelöl, de az utcán nem köszön. Na én az ilyenekkel nem osztom meg sem a legboldogabb sem a legszomorúbb pillanataim, így elrejtem előlük.

Hozz létre egy listát, legyen a neve mondjuk Enabled friends, és add hozzá azokat a user-eket, akikkel szeretnéd megosztani a dolgaid. Ha ez megvan, menj a Profilom - Adatvédelmi beállítások-ra, és állítsd be, hogy az üzenőfalad csak az Enabled friends nevű lista/csoport láthassa, majd ugyanígy a képekre, személyes adatokra is alkalmazni tudod. Ennyi.

2011. jún. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!:)
2011. jún. 18. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!