Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a Facebook fiókom....

Feltörték a Facebook fiókom. Mit tegyek? Eddig semmi nem használt.

Figyelt kérdés
Pár hete feltörték a facebook fiókomat, és azóta teljesen tanácstalan vagyok. Hála az égnek az illető annyira nem volt szemét, hogy jelszót és e-mail címet változtasson, csak állandóan firkál az üzenőfalamra az én nevemben. Mit tegyek? Ki lehet valahogy nyomozni, hogy ki ez a személy, aki ennyire ráér? Szívesen elbeszélgetnék vele. Már e-mail címet, jelszót változtattam - többször is - Http-rol Https-re váltottam, kértem e-mailt minden bejelentkezés után, nevet adtam a bejelentkező számítógépeknek, de semmi nem használt. A válaszokat, előre is köszönöm.
2011. jún. 19. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
egy account monitoring systemet kell beszerezned, ami szintén hackerkedésnek számít, igaz nem büntethető amíg a saját felhasználói körödet érinti, tehát nem támadó, hanem védekező jellegű. Egyébként, ha ügyes vagy, akkor a javadra is fordíthatod ezt, ugyanis ha készítesz egy RAT aapú programot, feltöltöd egy ingyenes letöltőoldalra (fileape.com), majd belinkeled a saját oldaladra és kiírsz mellé egy frappáns üzenetet annak aki feltörte az acco-odat, akkor jó esélyed van rá, hogy letölti azt, ezzel betekintést nyersz a teljese gépébe. Ezután akár le is rombolhatod a rendszert, például azzol, hogy belépsz a gépébe. (A RAT minden egyes billentyűleütést el fog küldeni a te gépedre)
2011. jún. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gábor69 ***** válasza:
Biztos , hogy más nem használja a géped? Megjegyezteted a géppel a jelszavad?
2011. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első:

Nem akarok én turkálni a gépébe, semmi szükség rá, elég ha le tudom valahogyan tiltani, hogy többet ne tudjon belépni a fiókomba. Amit javasoltál majd kipróbálom, köszönöm.


Második:

Igen, tudom a jelszót és más nem használja a gépet, csakis én.

2011. jún. 23. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!