Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi értelme van annak, hogy...

Mi értelme van annak, hogy facebook-ra mindenki minden hülyeséget kirakosgat?

Figyelt kérdés

Mikor fog elmúlni ez a divat??

Miért jó az, hogy az emberek állandóan fent vannak? Pl. ha írok egy levelet, arra rögtön választ kapok vagy ha valaki kirak egy videót azt már rögtön 10en "lájkolják"...

Nincs nekik jobb dolguk?


2011. jún. 19. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Te is ott vagy, nem?

Az emberek, főleg a fiatalok pedig nem gondolnak bele, hogy az ilyen oldalakon kiadni magukat nem szabadna.

2011. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, én is, de nem állandóan vagyok fent (csak a levelek miatt nézem meg)

és nem is azzal van bajom ha valakinek van facebook-ja, hanem inkább a funkciójával

annyira személytelennek érzem az egészet és nem értem, hogy mások miért nem gondolják így

régebben amikor még nem volt, milyen jól megvoltak nélküle... ma meg már szinte az összes ismerősöm állandóan fent van és kirakosgat értelmetlen dolgokat, ahelyett, hogy valami értelmesebb dologgal foglalkozna

2011. jún. 19. 21:40
 3/4 anonim ***** válasza:
így van! Inkább cs-zzen XDDD
2011. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előtte az MSN volt, meg az IWIW. Talán azért nem volt ilyen nagy a látogatottsága, mert akkor még nem volt elérhető telefonon.

Sajnos, egyre inkább az emberek a világhálót használják kapcsolattartásra. Annyi előnye valóban van, hogy távoli ismerősökkel is lehet azonnali kapcsolatot tartani.

Ezen oldalak üzemeltetői pedig kitalálnak mindenféle alkalmazást, hogy valóban , szinte ott éljenek az emberek.

Nagyon nehéz józanul használni az internetet.

Azért vannak még sokan, akik el tudnak szakadni tőle és más elfoglaltságban is örömüket lelik.

2011. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!