Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok kilépni a faceboo...

Hogyan tudok kilépni a facebook használatból a telefonomon? Bővebben.

Figyelt kérdés
T-mobile-s Nokiás vagyok! Most próbáltam ki a 0.facebook.com-ot a telefonomon, mikor először rámentem kérte a belépési e-mail cimet és a jelszót, sikerült is felmennem, de mikor ki szerettem volna lépni nem találom a "Kilépés"t hiába navigálok? Ha csak simán a vissza gombbal lépek ki, akkor ha visszamegyek az oldalra már nem kér sem e-mail cimet-jelszót!Akkor nem léptet ki? Hogy van ez?? És tényleg ingyenes? Mert az smsben amit küldek azt irták hogy "adatforgalmi dij nélkül, mást nem számolnak fel???
2011. jún. 20. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ingyenes. Menj le a legaljára és ott megtalálod a Kijelentkezést!
2011. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!!!Sikerült!

Lenne még egy kérdésem kaptam egy másik sms-t is a facebooktól amiben küldtek egy 6 karakteres "megerősitő kód"-ot azt hol kell használnom??

2011. jún. 20. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogod a telód,ráhajtassz egy kocsival,és kidobod a szelektívbe. iPhone/iPodot használj eredeti FB appel,sokkal egyszerűbb és jobb! :)
2011. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!! :-) Azért kérdeztem hogy mire való, hogy miért küldték ki, mert a kód nélkül is müködik! ?????
2011. jún. 20. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!