Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingatlanhirdetős oldalon...

Ingatlanhirdetős oldalon behúztak a csőbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
ingatlanbazar.com oldalon meghirdettem régebben egy ingatlant, gondoltam 30 nap után törlődik mivelhogy utána fizetős, de erről nem tájékoztattak, csak a 30 oldalas szerződésben van benne (amit regisztrációkor be kell pipálni). Most kaptam emailt hogy 13,800 forintot fizessek meg nekik, és törölni sem törlik a hirdetést amíg ki nem fizetem csak gyűlik. Külföldi Sechelle szigeteki cég van megadva ügyfélszolgálatnak az oldalon, tehát magyarországon nem is tudok velük kapcsolatba lépni, ez valami offshore cég? Mit tudok tenni? Ez nem egy nagy átverés????
2011. jún. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd:

Átverte az Ingatlanbazár.com?

Volt egyszer egy sztorink, ahol naiv ügyfélnek egy 30 napig ingyenes hirdetés után számlázott az Ingatlanbazár.com, hogy árakat amúgy azüta sem lehet felfedezni a honlapjukon. A névazonosságon beaggódott Ingatlanbazár.hu szerint már több feljelentés érkezett a rendőrséghez, amiket jó lenne összehangolni:


A www.ingatlanbazar.hu munkatársai hosszú ideje figyelemmel kíséri az Önök levelezéseit, illetve próbálunk érdemben segíteni minden hozzánk fordulónak, aki panasszal él a www.ingatlanbazar.commal szemben. Az egyik megyei rendőr főkapitányságról megkerestek bennünket, hogy segítsük a náluk tett feljelentés után indított nyomozást azzal, hogy továbbítjuk olyan panaszosok elérhetőségeit, akik már tettek valahol rendőrségi feljelentést. Jelentősen meggyorsítaná a nyomozásokat, ha rendőrkapitányságok dolgozói egyeztetni tudnák a különböző helyeken tett feljelentéseket, illetve az ügymenetek különböző fázisait.


Kérjük Önöket, amennyiben tettek ez ügyben rendőrségi feljelentést, úgy írják meg nekünk elérhetőségeiket, illetve a feljelentés helyét az info@ingatlanbazar.hu emailcímre. Várunk továbbá minden olyat információt ugyanerre az emailcímre, amit hivatalos szervektől - rendőrség, ügyészség, Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség, Gazdasági Versenyhivatal, stb... - kaptak!


Köszönettel: www.ingatlanbazar.hu”


LINK:Árak nélkül számláz..:

[link]

LINK2:Átverte az Ingatlanbazár.com?

[link]

2011. jún. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ezek szerint nem kell velük foglalkozni?
2011. jún. 22. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Hááát

Én a helyedben feljelentést tennék a rendőrségen és követném ebben a pontban leírtakat:

"Kérjük Önöket, amennyiben tettek ez ügyben rendőrségi feljelentést, úgy írják meg nekünk elérhetőségeiket, illetve a feljelentés helyét az info@ingatlanbazar.hu emailcímre. Várunk továbbá minden olyat információt ugyanerre az emailcímre, amit hivatalos szervektől - rendőrség, ügyészség, Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség, Gazdasági Versenyhivatal, stb... - kaptak!"

2011. jún. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!