Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tölt ilyen lassan a Steam?

Miért tölt ilyen lassan a Steam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Utóbbi időben észrevettem, hogy a Steam drasztikusan lassan tölt, a maximum amit tud produkálni az 31,3 KB/s. Ennél nagyobb töltési sebességre sehogy nem akar váltani.Próbáltam már majdnem az összes régióval tölteni, mindegyiken max ez volt a maximális feltöltési sebesség. Az internetem letöltési sebessége: [link] igazából a feltöltésre 1 MB/s lenne, csak itt valamiért éppen ennyit tudott lemérni.A letöltési sebesség meg láthatóan 2 MB/s. Tegnap elkezdtem igazából tölteni a Steam-en a Team Fortress 2-őt(tudniillik ingyenes lett lényegében) és 2 óra alatt 81 MB-ot töltött le(!).Barátom mondta, hogy tekintsek meg egy torrent letöltést, hogy az működik-e rendesen a töltés, és ott sem stimmel, ott is majdnemhogy 30 KB/s a maximális letöltési sebesség(Megjegyzés: a seeder nagyon nagy számmal rendelkezett, állítólag az az elsődleges amit meg kell tekinteni, ha itt akarok tölteni). Háttérben semmi más nem üzemel.Kiemelném, hogy más letöltések, melyeket például böngészőből indítok el, rendesen max 225 KB/s-el tölt. Az internetem "Arris" nevezetű modem, de most nem tudom, hogy hol lehet a gond, mert böngészőben rendesen tölt, de torrenten és Steam-en sehogy nem akar tölteni.(Csak most egyszer próbáltam ki a torrentet, nem akartam itt lényegébe tölteni, mielőtt valaki leszólna:D) Ha valaki tudna valami tippet adni, mi okozhatja a Steam drasztikusan lassú töltési sebességét, szívesen meg"hallgatom" azaz elolvasom tippjét.Köszönöm mindenkinek aki próbál segíteni, ezúton is szeretnék minden Kedves olvasónak kellemes hétvégét kívánni!
2011. jún. 25. 07:29
 1/7 Elektromann ***** válasza:
Nem értek a Steam-hoz, de szerintem ellenőrizd a neted, lehet, hogy valami leterheli. Ha nagy a ping-ed, elvileg az is befolyásolhatja. A tesztelésre én a [link] oldalt ajánlom.
2011. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Már linkeltem ott a kérdésemben, hogy ezzel a speedtest.net-tel és itt az eredmény: [link] De azért köszi.Ping-em általában 100 és az alatt van, de majd azt is leellenőriztetem.
2011. jún. 25. 08:49
 3/7 A kérdező kommentje:
De még azért várok másoknak a tippjét is!:D
2011. jún. 25. 08:49
 4/7 anonim ***** válasza:
ez csinálta a drasztikus lassulást Metasploit Framework :D
2011. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt le kell, hogy töltsem, mert nekem tudtommal ilyen program nincs fent a gépen:D
2011. jún. 25. 10:24
 6/7 A kérdező kommentje:
Előző kommentemből lehagytam a kérdőjelet.?:D
2011. jún. 25. 10:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem odaírni, hogy mindkettőtök kapott zöld kezet:D
2011. jún. 26. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!