Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudnám elkészíteni,...

Hol tudnám elkészíteni, milyen weboldalakat ajánlotok? SOS

Figyelt kérdés

Szeretnék képekből egy videót készíteni, ami alatt persze megy a zene. Valamilyen oldal? És ingyenes legyen.

Ezt az oldalt ne ajánljátok, próbáltam, de nem vált be:

[link]


Köszi :)


2011. jún. 25. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én a Windows Movi Maker-t ajánlom.Én is csináltam már ilyen videókat képekből ugyhogy alatta szól a zene.Vagy rövid videókat vágtam össze amiket kamerával vettem fel.A szöveget letöröltem róla és zenével helyettesítettem.Ja és ez a MoviMaker alapból fent volt a gépemen.
2011. jún. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal próbáltam, de mikor megnéztem, szörnyű minősége volt, és nem tudom hol rontottam el :(
2011. jún. 25. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én se tudom hogy hol ronthattad el mert ha jók a képek meg a zene is passzol hozzá,akkor elég nehéz elrontani.Ráadásul magyarul van minden.A képeket egymás után beilleszted,tehetsz közéjük áttünéseket, majd kijelölöd a kiválasztott zenét azt is beilleszted és már kész is.Utána elmented és már meg is van.Nekem azzal szokott gondom lenni hogy a zene hosszabb mint amennyi képet felrakok, de ezt is meg lehet oldani hogy a zenéből levágok.Tehetsz a videód elejére meg a végére szöveget is ha gondolod.Pont úgy mint a moziban.

Szerintem tök jó időtöltés.

2011. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az rendben van, tudom hogy kell. De amikor megnyitom akkor a képek más színűek lesznek, és foltok jelennek meg rajtuk :(
2011. jún. 25. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor valahol máshol lehet nálad a probléma.Ha mindent jól csinálsz és mégis rossz a minőség akkor nem tudom.Talán a beállításoknál keresgélj.
2011. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!