Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szóval a lényeg egyik napról...

Szóval a lényeg egyik napról a másikra a laptopom nem ismerte fel a vezetékes hálózatot. Egyszerűen "Nem azonosított hálózat"-ot ír. Esetleg probléma megoldása vagy valami tanács?

Figyelt kérdés

packardbell laptop,Win7 op rendszerrel,Rendszerszerin hálókártya működik.


ui:Válaszokat előre is köszönöm.


2011. jún. 25. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

üdv


próbáld újraindítani a routert, vagy telepítsd újra/frissítsd a hálózati kártya driverét

2011. jún. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nah jah a routert már kivágtam a francba így nem lesz oan össze tett a probléma,hálózati kártya driverével pedig már mindent csináltam de semmi szolgáltatótól kirendelt szerelő is tanácstalan volt ezért gondoltam itt hátha valaki vágja a problémát
2011. jún. 25. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:

" szolgáltatótól kirendelt szerelő is tanácstalan volt "


Szerintem meg a szerelő kapásból látta,hogy tenálad van a baj,és nem a szolgáltatói oldalon,ezért simán bevágta neked a 'hátsajnosénistanácstalanvagyok' dumát ,azt elment.


Egyébként a Hálózati kapcsolatokban fötörnék egy kicsit,mert azért a mostani problémád,az ott,elég könnyen orvosolható ám.

2011. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
. nekem igazából nem is nagyon lényeges a szerelő csak a problémám oldódna meg,amit itt neten utána olvastam nem egyedi probléma de semmi nem segített eddig.
2011. jún. 25. 19:36
 5/8 anonim ***** válasza:
hol laksz ?
2011. jún. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vágom mért fontos de Bács-kiskun.
2011. jún. 26. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
mert gondoltam ha a közelben, akkor átmegyek és beállítom ,de Zalából azért messze vagy
2011. jún. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát na nagyából kezdek rájönni és átirkálni dos sokat segít csakhát teljes a zürzavar
2011. jún. 26. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!