Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy oldal, melynek a...

Van egy oldal, melynek a neve: YourVideo (www.yv.hu), ahol filmeket lehet megnézni ingyen, ill. feltölteni. Miért nem indul el nálam az általam kiválasztott film vetítése?

Figyelt kérdés

Bármely filmet szeretnék is megnyitni, csak azt írja ki a monitor, hogy "Hamarosan indul..."

Ez az indulás sajnos nem igaz. Legalább is nálam nem jön be egyetlen film sem, pedig

volt, hogy órákat is vártam a film elindulására.

Kérlek benneteket SEGÍTSETEK!!!

Remélem a hiba nem a készülékemben van, abban

reménykedem, hogy csak egy egyszerű lépést nem teszek meg ahhoz, hogy működjön a rendszer.

Egyébként regisztrálva vagyok, itt sem lehet a hiba!

Előre is köszönöm mindenkinek, aki választ tud adni kérdésemre!!

Üdv mindenkinek: jnemargo58


2011. jún. 26. 13:47
 1/4 KnYghT ***** válasza:

Megnéztem neked az oldalt túl sok jó hírrel nem szolgálhatok úgy fest hogy bezűárják vagy már bezárták.


ha megengeded akkor ajánlanék neked egy hasonló oldalt:


[link]


ugyanezen az elven működik mint a te általad linkelt weboldal

2011. jún. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a fenti tippet, de várnék még hasonló több címeket. Ahogy láttam, itt igazán nagy mozifilmek csak magyarok találhatóak, hát az meg nem igazán hoz lázba.

Szinkronizált, igazi klassz külföldi filmek között szeretnék válogatni, no persze ingyenesen.

Továbbra is üdv mindenkinek: jnemargo58

2011. jún. 28. 12:51
 3/4 ROUGE77 válasza:
0%
Ezt én isszertném tudni,mert nekem se indulel sose,régebben,elindult de már akkor is ilyen pocsék szerver volt..
2012. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sajnos megettem én is ugyanezt,de a legjobb, ha nem katt.rá többet, lehet hogy valami hekkerkedés van az ügyben. ugy halott az oldal, ahogy van.
2012. dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!