Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért olyan nehéz mostanában...

Miért olyan nehéz mostanában belépni az IWIW-re? Nappal is van, hogy több perc mire betölti a kezdő oldalt. Este meg lehetetlen belépni. Már vagy 10 perce csak keres.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 22:06
 1/6 anonim válasza:
75%
Én kb 5 perce jöttem le az iwiw-ről,nem volt vele semmi gáz.Vszínű,h inkább az internet szolgáltatódnál van baj,vagy szarakodik a géped.
2009. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden más oldalra pillanatok alatt be tudok lépni. De most is pl.45 !!! perc volt mire megnyitotta az iwiwet! Utána viszont pillanatok alatt be tudtam lépni az Anyum lapjára... A fene se érti.
2009. márc. 25. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Miért a kezdőlapra lépsz be? Az tele van zsúfolva reklámmal, azért (is) olyan lassú.
2009. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor hova lépjek be? Beírom a e-mail címet és a jelszót és oda dob be.
2009. márc. 26. 14:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Végre egy jó kérdés, már többen vagyunk akkor. Én sem tudok belépni az iwiw-re, a bejelentkező oldal sem tölt be fél óra alatt! Néha meg igen. De nagyon ritkán.
2009. márc. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is sokszor tetű az iwiw, annyira bosszant! Pedig minden más egyebet villámgyorsan betölt. Hm...
2009. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!