Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet elérést hogyan...

Vargaga kérdése:

Internet elérést hogyan oszthatok meg két gép között? Két xp-s gépet kötöttem össze cross link kábellel. Látják is egymást (fájlok láthatóak, módosíthatóak oda-vissza), de az 1-en elérhető (wifi-s) internetet nem tudom használni a másikkal.

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahol találsz egy internet megosztás varázslót, azzal próbálkozz. A vezérlőpultban vagy a hálózati helyek mappa melletti bal oldali sávban keresgélj.
2011. jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A gepen, amelyikben van a ket halokartya bemesz a network connections -> kijelolod a wifit es a kabeles halokartya ikonokat -> jobb click -> Bridge connection es elvileg kell mukodjon.
2011. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de addigra összejött!!! Ezer helyen ezer tanácsot találtam... próbálkoztam az IP címek, átjárók, DNS kiszólgálók... variációival. A lényeg, hogy most megy. Az interneten túl sok (néha hibás), sokszor felszínes hozzászólás van. A hivatalos súgó sem tér ki sok minden részletre. Azért mégegyszer: köszi!!!
2011. jún. 28. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!