Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem látok szervereket a...

Nem látok szervereket a Gamespyban a Red Alert 3 játéknál, és amikor kreálok üzenetet ír ki. Tehát hogyan és milyen portokat nyissak a routeremen a gamespy arcade 2. 0.5-nek? Lényeg LENT!

Figyelt kérdés

Szóval a Gamespy Arcade-ban a bal-oldalsávon a játék neve mellett (C&C Red Alert 3) van egy szám, ami általában 200 feletti, ez a szerverek száma, de én egyet sem látok közülük.

Amikor szervert akarok csinálni, akkor pedig ezt írja ki:

"Proxy or Firewall Detected.

GameSpy Arcade has detected that your computer's internal IP address (192.168.1.101) is different than its external IP address (78.92.2**.**). This may be caused by firewalls, a NAT proxies, or other unusual network configurations and may prevent you from hosting a game. Please see our Firewall Guide for further information. You can access it by choosing "Help with GameSpy Arcade" from the Help menu."

Tehát véleményem szerint az internet kapcsolattal van problémám, csak nem tudom milyen portokat nyissak meg a router-em tűzfalán. (A lakásban két router van, köztem és a bejövő kábel között. Egy speedport W721V és egy TPLink-WR542G ami switchként üzemel. Segítséget kérnék a beállításokhoz.


2011. jún. 27. 20:44
 1/1 A kérdező kommentje:
S azt kihagytam, hogy a gépemen Windows 7 van. de hozzáadtam a játékot és a programot is a tűzfal kivételek közé.
2011. jún. 27. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!