Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért irják azt h korlátlan...

Miért irják azt h korlátlan internet alattam emg 3G adatforgalom? Bovebben lent

Figyelt kérdés
Most tmobilos vagyok van 3G 1honapra ami nagyon nem jó korlátlant szeretnék de sehol nem találok olyant ami megfelene segitenétek ebben? és lehetöleg gyor letöltés kéne:? A NordTelekom milyen? szigethalmon elérhető? ja és hordozhato legyen(mobil) vagy vezetékes?
2011. jún. 27. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
mobilneteknél az hogy korátlan, de meg van adva egy forgalomkorát azt jelenti, hogy az adott korlátig max sebességgel jön, utána lelassítják, de nincs túlszámlázás.
2011. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és annyit hogy k.rvalassú ha lelassítják.
2011. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de akkor melyik szolgáltatot válasszam?:S mindenhol csak ilyenek vannak teljesen korlátlan már nem létezik ugy h nem lassitják le? mert ez a tmobilos nagyon szar:S Ja és azért váltok mert ezzel tölteni se nagyon lehet max zenét.Ötlet?
2011. jún. 27. 23:09
 4/5 Gugu Gabor ***** válasza:
Vezetékes net a megoldás, a mobilnetet nem egészen a letöltésre találták ki (még) szóval javaslom hogy inkább a hagyományos kábel vagy dsl vagy valami hasonló téren nézelődj. (mármint ha fontos a letöltés, ha a mobilitás is akkor... esetleg egy e mailt megér az ügyfélszolgálatukra és szerintem van is rá megoldás de annyi pénzért nem kell neked)
2011. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3G = 3. generációs hálózat...

[link]

3GB=3GB adatforgalom...

2011. jún. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!