Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jó routert vettem meg? Vagy...

Jó routert vettem meg? Vagy ez még erre sem alkalmas, nagyon lassú? SOS

Figyelt kérdés

Vettem egy 1x használt wifis routert, amiről ennyit tudok: Wifis ruter 54mb/s titkositás WPA2.


1 szintes házban szeretném használni, hogy a laptoppal máshol is tudjak internetezni, ne csak 1 szobában.


2011. jún. 29. 11:51
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Hát ha ennyit tudsz, akkor tényleg baromi keveset tudsz róla.

Márka, típus? Mekkora netcsomaghoz kell? stb..

2011. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt vettem.

512mbs a net, de 1x ketté van osztva kábellal, 2 ház között. Nekem csak szobák között kellene.

2011. jún. 29. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez ránézésre jó lehet arra amire neked kell.

Általában 3 napig szokott tartani egy ilyesminek a beüzemelése.

2011. jún. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Az EnGenius gyártja. Szóval viszonylag jó.

De a routerek olyan olcsók lettek az utóbbi időben, hogy nem nagyon érdemes használtakkal foglalkozni.

2011. jún. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem is hogy jó lesz. Ez csupán 1x volt használva, de még géppel sem volt összekötve, úgyhogy ez is új. 2000-ért jutottam hozzá, gondoltam ha nem jó akkor sem vesztettem sokat. Azt hiszem majd a beüzemeléssel is jövök hozzátok :)
2011. jún. 29. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!