Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az a NETlog? Valami közössé...

Mi az a NETlog? Valami közösségi oldal?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen,én is tag vagyok,nekem nagyon tetszik.
2009. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S ha valaki meghív főleg olyan akiről azt sem tudom ki kötelességem elfogadni? Miért kell emlékeztetőket küldeni? Nekem egy közösségi oldali tagság elég. nincs időm ilyesmivel foglalkozni. Vagy ez valamiben jobb- szebb mint az átlag?
2009. márc. 27. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem kötelező elfogadni.Én is azt szoktam csinálni,hogy előbb megnézem az arcképét,és ha szimpatikus akkor elfogadom a jelölést,ha nem ,akkor nem.Az oldal egyébként 12 egytucat,tehát nagyon hasonló mint a többi
2009. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

olyan ember hívott meg akit még csak nem is ismerek.Nem szeretem az ilyet. Valahonnan tesz-veszről vagy akárhonnan megvan az email címen mert vettem tőle valamit és ilyenekkel zaklat. Ezt nem tartom helyesnek.

Én sem küldözgetek boldog boldogtalan sem meghívókat sem láncleveleket.

2009. ápr. 9. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!