Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik közösségi oldalt...

Melyik közösségi oldalt ajánlanátok? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Nincs sok időm vele foglalkozni, csak messze lakom a régi ismerősöktől, osztálytársaktól, és így akarom megtudni, mi újság velük. Nem biztos, hogy fel akarom venni velük a kapcsolatot, inkább csak kíváncsi vagyok:) Nem akarok lájkolgatni, NEM SZERETNÉM, ha véleményt írnának egy-egy képemhez(amit nem is biztos, hogy tennék föl), és nagyon üzeneteket sem akarok. Csak a fönt említett dolgokra szeretném használni. IWIWen voltam régen, most FB őrületvan. De szerintem nekem az egy kicsit sok lenne.Köszi előre is.
2011. júl. 1. 06:36
 1/6 anonim válasza:
Amikor megjelent nekem se tetszett, de azóta facebook rajongó vagyok. Nekem ez nagyon bevált, mert egy helyen chatelhetek, képeket rakok fel, szeretem az üzenő falat is és azt még jobban, hogy 30as telefonról ingyenes és így legalább levelet bárhonnan olvashatok. Szerintem próbáld meg.
2011. júl. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És be lehet ilyen dolgokat állítani, mint pl.: nem írhatnak véleményt a képekhez,nem akarok levelet fogadni, csak max.ismerőstől, ne írjanak nekem, rólam az üzifalra...stb.?
2011. júl. 1. 07:11
 3/6 anonim válasza:
Igen, van olyan beállítás, hogy csak az ismerőseid lássák az adataidat, képeidet, üzenőfaladat...
2011. júl. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igaz azóta gondolom már van fb-od, és te is rájöttél... ;)
2011. júl. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Áááá, ne gondold, azóta sem regisztráltam még...:) Nem akarok hülye megjegyzéseket pl. a képeimhez, nem akarom hogy bárki írhasson nekem, meg van valami üzenőfal, ahová akárki akármit írhat, és mindenki látja...
2011. júl. 28. 14:47
 6/6 anonim válasza:

De pont ez az. Be lehet állítani, hogy ne lássa akárki. Azt nem tudom hogyan, mert nekem nem úgy van, de másoknál már láttam, hogy lehet.

De amúgy, ha volt IWIW-ed is, akkor az nem jó továbbra is? Nekem is van még az fb mellett...

2011. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!