Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az 5 GB-os korlátozás az...

Az 5 GB-os korlátozás az internetnél a fel vagy a letölthető adatmennyiséget jelenti?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Összesen annyi.
2011. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval az összes adatforgalom max 5 GB? Az nem valami sok nekem. UPC-s vagyok. Reklámozták is... Júliustól 10Mbit-es net. Na hát tényleg annyi, de tévébe nem nagyon említették a korlátot. Neten is kis betűkkel van...
2011. júl. 2. 20:57
 3/6 Argloss ***** válasza:

Szerintem észrevehetően van jelezve a reklámban. Az interneten is kitűnik nekem, hogy más, mint a többi.

http://www.youtube.com/watch?v=vvC3LiHf1yY


Bizony 5gb nem sok, de 1000ft-al drágábban 25mbit-et kapsz, ami szinte korlátlan. Szerintem 3200 sem olyan megfizethetetlen.

2011. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mobilnet (Internet Nonstop) 6000 ft 8 giga a korlát, de van hozzá Wifi is. Vodafone.
2011. júl. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" UPC-s vagyok. Reklámozták is... Júliustól 10Mbit-es net."


Te most erősen kevered össze a dolgokat:


-Neked nem 5Gigás mobilneted van,hanem 5Megás kábelneted.

-Ezzel nemcsak 5gigát tölthetsz le,hanem szinte bármennyit.

-Ezt az 5megát emeli az upc 10megára,de a havidíj nem változik.

-A többi stimmel :-)

2011. júl. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meghaladtam már a 20GB-ot. Amíg nem kapcsolom ki a modemet, addig a net nem tud változni. Most lekapcsoltam és korlátozódott. Többet nem fogom és nem lesz gond. Tudom a 25Mbit-es jobb, de akkor a hűségnyilatkozathoz hozzácsapnak még egy évet, mi meg nemsokára elköltözünk.
2011. júl. 8. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!