Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendszeresen lottózik valaki...

Rendszeresen lottózik valaki az interneten? Van valami kockázata? Hogy lehet kifizetni a lottót?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Egy nagyon nagy kéréssel fordulok hozzátok.3 éve van internetem,és már nagyon régen eszembe jutott,hogy mi történne,ha én is lottóznék az interneten,de sajnos nekem személy szerint nincs bankszámlám csak édesanyámnak van,ő pedig nem hajlandó megadni a bankszámla számát mivel nagyon fél,hogy valami baj lesz belőle,nagyon szépen kérlek benneteket,hogy írjátok meg a véleményeteket,hogy tényleg kockázatos e az internetes lottózás,vagy nincs semmi kockázata.Nagyon szépen köszönöm a válaszokat

Sziasztok:Farkas Kriszti


2009. márc. 28. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy játék-lottóval van tapasztalatom, de akkor egy csomó vírust beszedtem. Azóta nem játszom, vírusom sincs. Az igazi lottó internetes játékával nincs tapasztalatom. Azt mondta az informatikus, ingyen játék nincs.
2009. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
[link] Ezt próbáld ki! nincs kockázat és ingyenes!
2009. márc. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én már évek óta lottózom a neten. Abszolute rendben van, kivéve azt, hogy felháborítóan rosszul fizet. Kivéve a telitatlálatos szelvényeket.

Itt tudsz belépni [link] Lehet bankkártyáról fizetni és ami a legegyszerűbb Szerencsekártyával is játszhatsz, sőt sms-ben ill. telefonról is..

Itt találod a játékokat és a fogadásokhoz az úmutatót

[link]

A nyereményeket a kártyádon jóváírják.

SOk sikert!:)

2009. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!