Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ehhez hasonló blogokat...

Az ehhez hasonló blogokat olvassa még valaki?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy itthon kell maradnom pár hétig, és nagyon unatkozom, ezért gondoltam csinálok egy blogot. Valami hasonlót össze tudnék hozni, mert ilyesféle gondolataim vannak nekem is, de olvassa még bárki az ilyen blogokat? ( [link]

Bocsi, ha rossz a kategória, de itt szoktak a legnormálisabb válaszok jönni.


2011. júl. 4. 20:09
1 2
 1/14 anonim válasza:
53%
Csinálj ! Én majd olvasom :)) Miről akarsz írni ?
2011. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Közhelyeket ír, ráadásul stílusa sincs. Semmi értelme olvasni, 14 éves kor fölött mindenki végiggondolta már és túllépett ezeken.
2011. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
20:14 vagyok, hogy tippet is adjak: ma a tematikus blogok "menők". Itt van a nagy kedvencem, olyan édes: [link]
2011. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sosem olvasoma blogokat, ezeket szerintem csak maguknak csinálják, mert nem hiszem, h vkit is érdekel az iylen semmilyen téna, emg hogy mit csinált aznap stb
2011. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Én olvasom!:)

Kérlek linkeld be,ha elkezdted irni!:)

2011. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hú, kedves kérdező, amit linkeltél, olyat biztos nem olvasnék. Elcsépelt, közhelyes, hétköznapi dolgok, tinilányos eszmefuttatások, azt meg már kinőttem. Akkor már inkább kikapcsolom a gépet, és járatom a saját agyam. Legyen valami témád, ne ezt a "min gondolkodtam ma" kategóriát nyomd, ha népszerűségre vágysz.
2011. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor csinálok egyet majd:) Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 4. 20:23
 8/14 anonim ***** válasza:

Dettó. Franc sem kíváncsi valaki kínlódására, meg nagyon erőltetetten szárnyalóra megírt hihetetlen cukormázas, felhőcskés, "találkoctam a paszimmal" dolgaira vagy "meg nem értett lélek vagyok" stílusú írogatásaira.


Tényleg a tematikus blogok a jók!

2011. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Sosem olvastam blogokat. De szeretek olvasni, ezért egy kicsit beleolvastam és kedvet kaptam, hogy elolvassam!

37/N

2011. júl. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy én ezt már csak azért sem olvasnám, mert angolul írja a címeket, mert az milyen menő már, de a többit már nem tudja szegényke csak magyarul. Akkor minek a címet kicsicsázni?
2011. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!