Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok jópár aprós oldalra...

Nem tudok jópár aprós oldalra képeket felrakni mert valami MySQL adatbázis hibára hivatkozik, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Most konkrétan az eszakapro,aprohirdetes.ws,apro.wyw.hu,hirdetesi.net oldalakról van szó.Egyenlőre ezeknél tapasztaltam ezt.

Nálam lesz a gond vagy elképzelhető, hogy egyszerre több oldalon is u.a. legyen a probléma?

Kissé furcsa, mert elég gyakran szoktam hirdetéseket feladni sok oldalra de ilyen még nem volt.

Ha valaki letesztelné az említett oldalakat, hogy neki mit csinál, annak hálás lennék.Köszi szépen előre is a segítséget!!!

Ja, majd el felejtettem: nem is a kép nem megy fel hanem a képfeltöltés után jön a hibaüzenet és maga a hirdetés sem megy fel


2011. júl. 5. 18:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!