Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan lehet letölteni Stephan...

Edócsa kérdése:

Honnan lehet letölteni Stephani D. Perry: A holtak városa című könyvét?

Figyelt kérdés

Hetek óta keresem, de eddig csak egy helyen találtam meg, a Majomparádé oldalán. Mivel oda nem tudok regisztrálni, ezért hagytam, de máshol nem találtam. Volt egy oldal, egy Sony Ericcson portál, ahol java könyveket lehetett kérni, de aki írta, hogy megvan neki fényképed pdf. formátumban, nem töltötte fel, csak a másik kettőt. Azokra viszont nincs szükségem. Meg lehetne még venni interneten, de azt csak az utolsó lehetőségnek akarom tartogatni, mert hát valljuk be, nem vagyunk olyan gazdagok, hogy effélékre költsünk.

Szóval aki tudja, honnan lehet ingyen letölteni ezt a szerzeményt, az kérem, legyen kedves, és írja le nekem. De ha valaki el tudná küldeni, az is jól esne. Erre az e-mail címre tudtok nekem írni: mybite@gmail.hu.

Cserébe talán én is tudok küldeni pár dolgot.

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. júl. 6. 11:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!