Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok 200-nál több...

Miért nem tudok 200-nál több képet feltölteni egy albumba a facebook oldalamnál?

Figyelt kérdés
Szétnéztem más oldalakon és sokan több, mint 200 képet is feltettek, például ebbe az albumba 446 kép van, nekem meg 200 nál nem enged több képet feltölteni. Jó lenne ha megoldódna ez a kis probléma, elég fontos lenne. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 6. 16:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Lemaradt at album, na itt példul több, mint 400 kép van:

[link]


Akkor ezt, hogy csinálták Ők?

2011. júl. 6. 16:02
 2/4 anonim ***** válasza:

A linkelt tartalom nem profil, hanem rajongói oldal. A rajongói oldalaknak (vagy cégek, szervezetek, márkák oldalai, amik nem magánszemélyek profiljai) nincs olyan limit felállítva, mint egy sima profilnak, ezért van 200-nál több kép egy albumban.


Ha normál regisztrációd van, akkor nem lehet 5000-nél több ismerősöd, vagy 200-nál több kép egy albumban.

2011. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Céges oldalam van. Ezért is nem értem. Talán a lájkszámok miatt...

[link]

2011. júl. 6. 16:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek üzenőfalra feltöltött fotók, nem albumba.
2011. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!